Beste leden, ouders en sympathisanten,

Klaar voor een sportieve zomer vol smaak? Basketbalclub Olympos Marke helpt je scoren met zijn exclusieve wijnactie!
De perfecte match voor jouw zomer.
Voor deze wijnactie koos Olympos voor de absolute top uit de Gironde: de Bordeaux Rosé van Château Piconat (Soussac).
Deze 100% Cabernet Sauvignon is heel fris en fruitig en kreeg in 2024 een gouden medaille op het Concours van Parijs. De lichtroze rosé verleidt met een neus van Engelse bonbons en trakteert in de mond op heerlijke rode bessen. Subliem als aperitief en verrukkelijk bij de barbecue tijdens jouw zomeravonden. Pure verwennerij in een glas!

Steun jouw club!
Met elke fles die je opent, steun je direct de werking van onze basketbalclub. De volledige opbrengst gaat integraal naar de trainingen, de wedstrijden en het materiaal van Olympos Marke.

• Per fles: 9 euro
• Per karton van zes flessen: 48 euro (je bespaart 6 euro)
• Gratis levering aan huis vanaf vijf kartons

Bestellen kan via Twizzit tot 21 april 2026: Bestelling wijn 2026

Afhaling in de sporthal van Marke tijdens de thuiswedstrijden op 25 en 26 april 2026.
Meer informatie bij de leden van het Feestcomité of via een e-mailbericht naar sponsoring@olymposmarke.be.

Sportieve groeten,
Olympos Marke

Ook dit seizoen behaalde Olympos Marke het Youth Label van Basketbal Vlaanderen!

Medisch attest

Vanaf seizoen 2024-2025 is een jaarlijkse medische keuring niet meer verplicht. 

 Wel wensen we met sterke aandrang onderstaande te adviseren aan onze spelende leden!

 Basketbal Vlaanderen wil alle spelers en scheidsrechters sensibiliseren om niet al te licht over de medische keuring heen te gaan. Daarbij willen we hen adviseren om de gratis vragenlijst in te vullen op  www.sportkeuring.be. Deze wetenschappelijk erkende vragenlijst adviseert of het aangewezen is om bijkomend een fysiek medisch onderzoek bij een erkend sportkeuringsarts te laten doen. 

 Verder adviseren wij om in het jaar dat een speler of scheidsrechter 14 jaar wordt en in het jaar dat die 18 jaar wordt een ECG (elektrocardiogram) te laten afnemen.

Sponsors

 

© website powered by Twizzit.com